Seculink

Usługi komputerowe Kraków

Dysponując niezwykle bogatą wiedzą, kwalifikacjami, doświadczeniem oraz umiejętnością dostosowywania poszczególnych rozwiązań do indywidualnych potrzeb jesteśmy w stanie zapewnić Państwu usługi komputerowe zgodne z Państwa zapotrzebowaniem. Podejmując się współpracy z Klientem pozostajemy gotowi na wdrażanie nieszablonowych rozwiązań, obejmujących nie tylko nadzorowanie poprawnie funkcjonującego systemu informatycznego, ale również natychmiastowe usunięcie pojawiających się usterek. Zajmiemy się także instalacją nowych rozwiązań, związanych m.in. z serwerami oraz bramami VPN.

W przypadku zaistnienia takiej konieczności – jesteśmy również przygotowani do przeprowadzenia kompleksowego audytu technicznego obecnie wykorzystywanych przez Państwa urządzeń, systemów oraz instalacji. Usługi komputerowe w tym zakresie będą obejmowały szczegółową analizę poprawności, uwzględniającą m.in. kryterium optymalizacji i efektywności działania. Na jej podstawie będziemy w stanie wykryć przyczyny ewentualnych usterek, spowolnień, bądź też przygotować dla Państwa propozycje korzystnych zmian.

Wszystkie usługi komputerowe, które wykonujemy, jesteśmy w stanie przeprowadzić w dowolnym miejscu w Krakowie bądź też w okolicach miasta. Pozostajemy jednak otwarci na współpracę z Klientami z innych miejscowości. Zachęcamy więc do kontaktu.

Firma Seculink z Krakowa zapewnia liczne usługi sieciowe w zakresie rozwijania i utrzymywania łączy LAN, jak i usługi komputerowe, w szczególności:

Oprócz tego zapewniamy naszym Klientom:


Seculink — mgr inż. Janusz Franczak
ul. Kluzeka 3
31-222 Kraków,
Tel. 691-514-533
Email: info@seculink.com.pl