Seculink

Serwery pocztowe

Jednym ze najważniejszych kanałów komunikacji w nowoczesnej firmie jest poczta elektroniczna. Instalując serwery pocztowe dbamy o to, aby filtry antyspamowe oraz zabezpieczenia antywirusowe zostały poprawnie skonfigurowane. Dzięki temu, w skrzynkach nie pojawiają się niepożądane reklamy i często stanowiące potencjalne zagrożenie wiadomości z załączonym złośliwym oprogramowaniem.

 • Instalacja i konfiguracja systemów pocztowych opartych o rozwiązania open-source

  Firma Seculink instaluje serwery pocztowe oparte o rozwiązania open-source, umożliwiające także dostęp do poczty poprzez panel webowy tzw. Webmail oraz posiadające podstawowy, prosty i przejrzysty w obsłudze interface zarządzający. Na życzenie klienta istnieje również możliwość zainstalowania systemu do pracy grupowej zawierającego współdzielone kalendarze i książki adresowe. Dla ludzi chcących dostawać wiadomości pocztowe natychmiastowo proponujemy konfigurację typu PUSH – poczta od razu pojawi się na Państwa smartfonie.

 • Konfiguracja filtrów antyspamowych

  Zespół ekspertów naszej firmy informatycznej wybiera rozwiązania anty-spamowe dobrane do potrzeb i wymagań Państwa firmy. Dobierzemy odpowiadający Państwu poziom ochrony przed niechcianą pocztą. Nasze systemy pocztowe posiadają możliwość ustawiania różnych progów zabezpieczeń, dzięki czemu każdy użytkownik może dostosować poziom czułości filtra do swoich potrzeb.

 • Konfiguracja zabezpieczeń antywirusowych

  Każdy z instalowanych przez nas systemów pocztowych posiada skonfigurowaną ochronę antywirusową. To pozwala usunąć podejrzane załączniki już na poziomie serwera pocztowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić ochronę antywirusową poczty nawet dla użytkowników nie posiadających zainstalowanego oprogramowania ochronnego na swoim komputerze.

 • Instalacja i konfiguracja panelu webmail

  Szybki oraz intuicyjny dostęp do firmowych kont pocztowych z każdego miejsca na świecie jest niezwykle ważny. Za pomocą jedynie kilku kliknięć będzie można utrzymać stały kontakt z klientami oraz pracownikami. Dodatkowo oferujemy rozwiązania typu PUSH. Poczta pojawia się na smartfonie natychmiastowo po dostarczeniu wiadomości na konto.

 • Instalacja podstawowego interface'u zarządzającego

  Sprawne i łatwe zarządzanie użytkownikami systemu pocztowego znacząco obniża czas oraz koszty ponoszone na obsługę systemu. Dzięki intuicyjnemu panelowi zarządzającemu podstawowa obsługa systemu nie wymaga eksperckiej wiedzy z dziedziny serwerów pocztowych. Oczywiście istnieje możliwość wykupienia usługi kompleksowego zarządzania serwerem pocztowym. Oferujemy usługę outsorcingu IT.

 • Konfiguracja systemu do pracy grupowej

  Oferujemy Państwu możliwość zainstalowania serwera pocztowego wraz z wbudowanym kalendarzem oraz książką adresową. Możliwość konfiguracji globalnej książki adresowej oraz współdzielenia kalendarzy znacznie upraszcza proces komunikacji.


Seculink — mgr inż. Janusz Franczak
ul. Kluzeka 3
31-222 Kraków,
Tel. 691-514-533
Email: info@seculink.com.pl