Seculink

Zakres usług

Outsourcing IT Realizowana przez nas obsługa informatyczna firm zawsze odpowiada oczekiwaniom Klientów. Dysponując bogatym doświadczeniem, wiedzą, umiejętnościami, ale i wyróżniając się kreatywnością – jesteśmy w stanie zapewnić outsourcing IT na najwyższym poziomie. Klienci podejmujący się współpracy z naszym krakowskim zespołem ekspertów mogą liczyć na w pełni profesjonalne podejście oraz nieszablonowość proponowanych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że uda nam się dostosować realizowaną obsługę do profilu i potrzeb Państwa działalności.
Usługi komputerowe W ramach podejmowanej obsługi, obejmującej wszechstronne usługi komputerowe, realizowanej na terenie całego Krakowa, jesteśmy w stanie zatroszczyć się nie tylko o bezpieczeństwo sieci, ale również jej całkowite dopasowanie do indywidualnych oczekiwań i potrzeb Klienta. Podejmujemy się zarówno projektowania, jak i całościowego wdrażania nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom także w tworzeniu mobilnego i w pełni funkcjonalnego biura. Zapewniamy również usługi serwisowe i naprawcze.
Więcej:

Sieci LAN/WAN, sprzęt sieciowy, serwery

Firma Seculink zapewnia usługi w sieciach LAN i WAN, a także operacje wykonywane na serwerach i systemach operacyjnych (Linux i Windows) oraz sprzęcie komputerowym różnych marek.

Profesjonalne podejście do Klienta

Firmę Seculink cechuje profesjonalizm w podejściu do Klienta oraz realizowanych prac. Każde zlecenie dzielone jest na kilka etapów, które obejmują m. in.: kontakt z Klientem, omówienie zagadnienia, specyfikację wymagań, analizę środowiska, propozycję i implementację zatwierdzonego rozwiązania.

Wiedza i doświadczenie

Od wielu lat pracujemy w środowiskach wykorzystujących nowoczesne technologie i posiadamy doświadczenie w konfiguracji i zarządzaniu sprzętem sieciowym (switche, sprzętowe i programowe routery, firewalle), serwerami i stacjami roboczymi.Nasza wiedza na poziomie CCNP (Cisco Certified Network Professional) pozwala nam implementować bezpieczne rozwiązania sieciowe, wykorzystujące mechanizmy zaawansowanego routingu i kształtowania ruchu sieciowego (QoS) nie tylko z wykorzystaniem urządzeń firmy Cisco, ale także Checkpoint i Netscreen oraz systemu operacyjnego Linux.

Uznane i stabilne rozwiązania oparte na światowych standardach

W naszej pracy dążymy do używania rozwiązań uznanych na świecie dostawców i stabilnych konfiguracji.W przypadku implementacji programowych kładziemy duży nacisk na korzystanie z otwartych rozwiązań i sprawdzonych standardów, choć oferujemy także wsparcie dla zamkniętych i komercyjnych systemów.

Usługi sieciowe w systemach Linux i Windows

Mamy duże doświadczenie z użytkowaniem systemów operacyjnych Linux oraz Windows na platformach serwerowych i stacjach roboczych.Nasza wiedza pozwala nam efektywnie konfigurować różne usługi sieciowe, m. in. WWW, DNS, DHCP, SMTP, serwery plików, baz danych itp.

VPN, QoS, bezpieczna poczta, firewall i zaawansowany routing

Dodatkowo, z wykorzystaniem systemu Linux lub dedykowanych urządzeń (np. firmy Cisco), konfigurujemy routery z zaawansowanymi funkcjami routingu i mechanizmami QoS, firewalle, bezpieczne serwery pocztowe, koncentratory tuneli VPN i bramy dostępowe VPN dla użytkowników domowych/mobilnych.

Okablowanie strukturalne, pomoc w konfiguracji

Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem oraz instalacją okablowania strukturalnego, a także świadczymy pomoc w wyborze oraz prawidłowej konfiguracji rozwiązań sieciowych, serwerów, systemów operacyjnych oraz sprzętu komputerowego.

Alarmy i inteligentne budynki

Projektujemy i wykonujemy instalacje alarmowe (SSWiN), monitoringu oraz tzw. inteligentne budynki w oparciu o wyroby uznanych producentów i indywidualne potrzeby klienta.

Audyty bezpieczeństwa sieciowego

Prowadzimy audyty bezpieczeństwa obejmujące analizę istniejącej infrastruktury i konfiguracji sieciowej wraz z pracującymi w niej usługami.

Jakość, profesjonalizm i bezpieczeństwo

Firma Seculink z Krakowa stawia na pełen profesjonalizm. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w obszarze szeroko rozumianych usług IT, systemów alarmowych i monitoringu, a także głębokiej znajomości różnych technologii serwerowych oraz sieciowych nie boimy się podejmować trudnych zadań. Korzystając z naszych usług możecie Państwo być pewni, że zadanie zostanie dobrze wykonane.